In de podcast 'Ingecalculeerd' neemt monitoringspecialist Calculus je mee in enkele ambitieuze projecten en de rol die dataverzameling daarin speelt. Van de Einsteintelescoop over de invloed van A.I. tot waterbesparing en slimme gebouwen: je ontdekt welke impact monitoring kan spelen dankzij gesprekken met ervaren experten. Zo gaat een wereld open die veel verder reikt dan de meetsystemen van Calculus op het eerste gezicht misschien doen vermoeden... zelfs tot in de ruimte!
De ontwikkeling van talloze verbazingwekkende innovaties begint bij iets schijnbaar eenvoudigs: dataverzameling. Want wie wil weten waar die naartoe wil, moet eerst inzicht krijgen in zijn huidige situatie. Alleen zo kunnen wetenschappers, specialisten en visionaire denkers gericht aan de slag met hun grootse plannen.
In 'Ingecalculeerd' biedt Calculus op een toegankelijke manier inzicht in de brede inzetbaarheid van zijn meetsystemen. Met Reinier Teunissen (Water Is Life Group) spreken we over ons hoogste goed en manieren om daarmee zuinig om te springen. Katrien De Paepe (POM Limburg) geeft inkijk in het prestigieuze project van de Einsteintelescoop en samen met Calculus-collega Pieter Quinart biedt vaste gast Jef Martens een blik in de toekomst van monitoring en artificiële intelligentie. Ook Open Universiteit Heerlen geeft graag iets prijs uit de interne keuken: met het GO-kit project wordt immers volop ingezet op de ambitieuze doelstelling om energie te besparen zonder dat we daar iets van merken.
Benieuwd? Je beluistert 'Ingecalculeerd' op je favoriete podcastplatformen, waaronder Spotify, Apple Podcasts en Google Podcasts.