[NIEUWS]_$type=three$c=3$au=0$cm=0$show=home

Verhurend Nederland kijkt terug op succesvol event


Zo’n 100 deelnemers namen dit keer deel aan het netwerkevent. Het event “Duurzaamheid in Beeld" werd gehouden in Beeld en Geluid. In de bijzondere ambiance van Beeld en Geluid werden de deelnemers uitgebreid geïnformeerd over het convenant SEB (Schoon en Emissieloos bouwen), welke gedachten leggen hieraan ten grondslag, wat kunnen verhuurbedrijven hiervan verwachten en hoe kunnen zij inspelen op veranderingen in de markt. Kijk hier naar de aftermovie!

Lezingen

Het spits werd deze middag afgebeten door Marco Ubeda (beleidsmedewerker bij Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en actief betrokken bij de ontwikkeling van SEB). Hij zette aan de deelnemers uiteen wat de grondslag was voor SEB en welke stappen er genomen dienen te worden om aan de gestelde doelen te kunnen voldoen. Ook verhuurbedrijven, klein en groot, krijgen hiermee te maken en het is tijd om nu actie te ondernemen om te voorkomen dat men op enig moment achter de feiten aan gaat lopen. Naast 110 andere deelnemende organisaties heeft ook Verhurend Nederland het convenant ondertekend en heeft als doel de verhuurbranche te ondersteunen bij het realiseren van de gestelde doelen in het convenant.

Vervolgens haakte Gerard van der Veer (Manager Verduurzaming Materieel bij GMB) aan op dit thema en gaf inzicht in de praktische kant van SEB. Binnen GMB zijn de duurzaamheidsdoelstellingen duidelijke gedefinieerd en wordt het inzetten van Zero Emissie materiaal steeds belangrijker. Hij voorziet een stijging in het inhuren van materieel omdat de aanschafwaarde van zero emissie materieel vele malen hoger is dan die van materieel op fossiele brandstoffen.

Het plenaire gedeelte wordt afgesloten met inspirerende lezingen van Chris Zegers. Hij nam de deelnemers mee op zijn ontdekkingsreis die hem uiteindelijk bracht naar waar hij nu staat. Duidelijk werd dat met vallen en opstaan, veel doorzetten en blijven geloven in jezelf, je veel zo niet alles kunt bereiken. Chris’ motto is dan ook: Als je doet wat je leuk vindt dan wordt of ben je daar vaak ook goed in en kun je van iedere dag een feestje maken.

Dagvoorzitter Rens Merkelbach zorgde voor een soepele gang van zaken gedurende het event.

Rondleiding Beeld en Geluid

Aansluitend aan het plenaire gedeelte kregen de deelnemers een rondleiding door de catacomben van het museum of namen deel aan de Hillywood toer. Tijdens de rondleiding konden de deelnemers een interessante verzameling oude tv-relikwieën bekijken en was het voor velen een feest van herkenning. De Hillywoord toer nam de deelnemers mee voor een toer met een trein door de studio’s in Hilversum. Ook hier waren de deelnemers enthousiast over wat zij te zien kregen. De studio’s van oa Arjan Lubach maakten zeker indruk.

Walking Diner

Tenslotte konden de deelnemers genieten van een heerlijk 5 gangen walking diner en waarbij natuurlijk ook het netwerken centraal stond.

Save the date

Verhurend Nederland kijkt terug op een geslaagd event en inmiddels zijn de voorbereidingen voor het volgende grote event op 27 november bij KNVB Campus te Zeist alweer in volle gang. Schrijf deze datum alvast in de agenda!

Beeldmateriaal

Nieuwsgierig naar de beelden? Kijk naar de foto’s en video’s.

$show=/p/regelgeving.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/hr.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/fiscaal.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/sales.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/innovatie.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/marketing.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/regelgeving.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/hr.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/fiscaal.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/sales.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/innovatie.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/marketing.html

$show=/p/duurzaamheid.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/duurzaamheid.html

$show=/p/faq.html$type=list$m=0$c=20$p=1

$show=/p/faq.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/faq.html

$show=/p/events.html$type=one$m=0$rm=1$sn=1$c=5$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/events.html

$show=/p/nieuws.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=post

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=home

Naam

duurzaamheid,49,events,57,faq,3,fiscaal,20,hr,11,in de kijker,490,innovatie,70,marketing,8,nieuws,656,nieuwsbrief,3,regelgeving,29,sales,3,
ltr
item
Verhurend Nederland - Blog: Verhurend Nederland kijkt terug op succesvol event
Verhurend Nederland kijkt terug op succesvol event
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjheDJBarQMD28Xdbmk3q90oDIE7lMELd9zZiV7sH_aAmvDJ5Q9EjlWHB2TZNuGg9Gqs0jQVp4xCyUJD_ItxCpM6zGSnPXqqOHGQl_RSHSrlMczOlpU2WWqbkNNjOTk6rldb39zTeql63ft89M0PouQL3QKk7jjI2zccIW3mGGCKfnjeBGcOVb5g3s287Y=w640-h480
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjheDJBarQMD28Xdbmk3q90oDIE7lMELd9zZiV7sH_aAmvDJ5Q9EjlWHB2TZNuGg9Gqs0jQVp4xCyUJD_ItxCpM6zGSnPXqqOHGQl_RSHSrlMczOlpU2WWqbkNNjOTk6rldb39zTeql63ft89M0PouQL3QKk7jjI2zccIW3mGGCKfnjeBGcOVb5g3s287Y=s72-w640-c-h480
Verhurend Nederland - Blog
https://blog.verhurendnederland.nl/2025/04/verhurend-nederland-kijkt-terug-op.html
https://blog.verhurendnederland.nl/
https://blog.verhurendnederland.nl/
https://blog.verhurendnederland.nl/2025/04/verhurend-nederland-kijkt-terug-op.html
true
3701150923967836781
UTF-8
Alle posts geladen Geen posts gevonden TOON ALLE Ontdek meer Beantwoorden Cancel antwoord Delete door Home PAGINA'S POSTS Bekijk alles VOOR U AANBEVOLEN Rubriek Archief ZOEKEN ALLE POSTS Geen zoekresultaten Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Volgers Volgen THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content