[NIEUWS]_$type=three$c=3$au=0$cm=0$show=home

Lid aan het woord: Silvia Bakker - Verhurend Nederland

In deze column wordt iedere maand een ander lid aan het woord gelaten over diens bedrijf, de verhuurmarkt en allerlei andere zaken waar een ondernemer of verhuurbedrijf mee te maken heeft. Deze maand het woord aan Silvia Bakker. Zij heeft geen eigen verhuurbedrijf maar verzorgt sinds de oprichting het secretariaat van Verhurend Nederland.

Hoe ben jij in de verhuurbranche beland?

Ik ben sinds 2002 werkzaam binnen de verhuurbranche. Van 2002 tm 2005 als administratief medewerker/vgm functionaris bij Huurcenter (later Cramo / Workx) en sinds 2005 als Middelbaar Veiligheidskundige bij Verhuurnet. Ik ondersteun verhuurbedrijven bij het behalen van hun VCA bedrijfscertificaat. Ook verzorg ik risico-inventarisaties en bijbehorende plannen van aanpak. Sinds de oprichting van Verhurend Nederland in 2012 ben ik actief betrokken bij Verhurend Nederland.

Wat is jouw functie binnen Verhurend Nederland?

Ik verzorg het secretariaat en ben eerste aanspreekpunt. Ook organiseer ik de netwerkevenementen. Het is een leuke job met altijd weer leuke ontwikkelingen. De verhuurbranche is altijd in beweging en daar willen wij als branche-organisatie op inspelen. Met onze netwerkevenementen willen wij verhuurbedrijven bij elkaar brengen. We streven er altijd naar om actuele onderwerpen bespreekbaar te stellen tijdens deze events.

Waarom lid worden van Verhurend Nederland?

Verhurend Nederland brengt verhuurbedrijven bij elkaar. Dit bevordert de onderlinge samenwerking en kennisdeling. Via onze actieve contentstrategie informeren wij onze leden regelmatig over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van digitalisering, innovatie, fiscaal en juridische wet- en regelgeving, HR topics, marketing en sales, etc. Ook is Verhurend Nederland steeds meer betrokken bij ontwikkeling van wet- en regelgeving zoals de subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwen (SEB), Wet Attracties en Speeltoestellen (WAS), opzet prijzenindex verhuurbranche door CBS zodat ook binnen deze trajecten de verhuurbranche een spreekbuis heeft.

Door aansluiting bij overkoepelende organisaties als de European Rental Association en Eventplatform heeft Verhurend Nederland toegang tot landelijke en zelf Europese informatie en ontwikkelingen waarmee wij onze leden ook weer kunnen informeren.

Als je morgen 10 miljoen wint/vindt dan…..?

Investeer ik eerst een gedeelte in de verbouwing van ons nieuwe huis. Verder ga ik investeren in duurzaamheidsprojecten om in ieder geval een beetje bij te kunnen dragen aan een betere leefomgeving voor mijn kinderen en hun kinderen. Oh ja en ik hou natuurlijk een leuk budget achter om even lekker te kunnen shoppen……….

Wat staat er bovenaan je bucketlist?

Ik heb niet echt een bucketlist want ik ben meer van iets meteen doen als je het wilt, maar als ik dan iets moet kiezen dan zou ik graag een paar maanden door Australië reizen.

Aan wie geef je het stokje door?

Aan Ronald Heij van Arma Machineverhuur

Wat zou je hem willen vragen?

Is jouw werk/privé balans in orde?

$show=/p/regelgeving.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/hr.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/fiscaal.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/sales.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/innovatie.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/marketing.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/regelgeving.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/hr.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/fiscaal.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/sales.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/innovatie.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/marketing.html

$show=/p/duurzaamheid.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/duurzaamheid.html

$show=/p/faq.html$type=list$m=0$c=20$p=1

$show=/p/faq.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/faq.html

$show=/p/events.html$type=one$m=0$rm=1$sn=1$c=5$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/events.html

$show=/p/nieuws.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=post

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=home

Naam

duurzaamheid,46,events,49,faq,3,fiscaal,15,hr,11,in de kijker,403,innovatie,61,marketing,7,nieuws,570,nieuwsbrief,2,regelgeving,19,sales,3,
ltr
item
Verhurend Nederland - Blog: Lid aan het woord: Silvia Bakker - Verhurend Nederland
Lid aan het woord: Silvia Bakker - Verhurend Nederland
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoPqDgCSLx1l1y_Hut1Rjs-pSa8cXmixw03vQnPK0hX_s0MZgQQzyaNG0_o7bfQElu0ZtHW2AuhgyN9fLx9rHTnbNDiCAKgP0BEHXlWtTkYNymc564GxdIb3mtRzjc7UMMdY7pK4OBsoArptmFWIeLERlym57qJwMnumlebSbceNZVzmNxCayWR99P/w640-h310/IMG-20180621-WA0005.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoPqDgCSLx1l1y_Hut1Rjs-pSa8cXmixw03vQnPK0hX_s0MZgQQzyaNG0_o7bfQElu0ZtHW2AuhgyN9fLx9rHTnbNDiCAKgP0BEHXlWtTkYNymc564GxdIb3mtRzjc7UMMdY7pK4OBsoArptmFWIeLERlym57qJwMnumlebSbceNZVzmNxCayWR99P/s72-w640-c-h310/IMG-20180621-WA0005.jpg
Verhurend Nederland - Blog
https://blog.verhurendnederland.nl/2022/05/lid-aan-het-woord-silvia-bakker.html
https://blog.verhurendnederland.nl/
https://blog.verhurendnederland.nl/
https://blog.verhurendnederland.nl/2022/05/lid-aan-het-woord-silvia-bakker.html
true
3701150923967836781
UTF-8
Alle posts geladen Geen posts gevonden TOON ALLE Ontdek meer Beantwoorden Cancel antwoord Delete door Home PAGINA'S POSTS Bekijk alles VOOR U AANBEVOLEN Rubriek Archief ZOEKEN ALLE POSTS Geen zoekresultaten Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Volgers Volgen THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content