[NIEUWS]_$type=three$c=3$au=0$cm=0$show=home

Voorzitter Verhurend Nederland blikt terug op bewogen jaar


Beste collega’s, leden, donateurs en medeverhuurders,

Het jaar zit er weer bijna op en wat is dit jaar toch weer snel aan ons voorbij gegaan. En net als de vorige editie stonden er dit jaar weer voldoende uitdagingen centraal.

Nadat we min of meer afscheid hebben genomen van Covid en we onze zaken weer konden oppakken kwam er een andere internationale crisis om de hoek kijken. De Russische invasie van Oekraïne, wat een golf van Oekraïense vluchtelingen op gang bracht en de toch al gespannen energiemarkt verder onder druk heeft gezet. De gevolgen zijn bekend, hoge energiekosten, voor Nederland ongekende inflatie en stevige cao verhogingen. Dit alles maakt het ondernemen niet altijd even gemakkelijk. Maar we gaan door, want we zijn ondernemers en proberen altijd successen te creëren.

Als Verhurend Nederland zitten we ook niet stil, en kijken we terug op twee geslaagde (april en november) netwerkevents bij het Louwman Museum en Tobroco Giant. Ook de gekozen koers van Verhurend Nederland sluit aan op de wensen van onze leden, onze ledenbestand groeit😊.  Desalniettemin blijven we kritisch naar ons zelf kijken en nemen we feedback van onze leden serieus waardoor er nog meer verbinding ontstaat.

Dit brengt mij tot mijn belangrijkste boodschap; 2023 wordt wederom een uitdagend jaar, een jaar waarin we onze schouders er onder gaan zetten en gaan knallen. Want wat we geleerd hebben is dat we ons niet klein laten krijgen door een crisis.

Voor nu, namens alle bestuursleden van Verhurend Nederland, fijne Kerstdagen en jaarwisseling en STAY SAFE!.

Daniel Krug en bestuursleden Verhurend Nederland$show=/p/regelgeving.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/hr.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/fiscaal.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/sales.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/innovatie.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

$show=/p/marketing.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/regelgeving.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/hr.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/fiscaal.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/sales.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/innovatie.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/marketing.html

$show=/p/duurzaamheid.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/duurzaamheid.html

$show=/p/faq.html$type=list$m=0$c=20$p=1

$show=/p/faq.html

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/faq.html

$show=/p/events.html$type=one$m=0$rm=1$sn=1$c=5$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=/p/events.html

$show=/p/nieuws.html$type=three$au=0$cm=0$c=9$p=1

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=post

[IN DE KIJKER]_$type=sticky$c=4$m=0$l=1$icon=1$h=318$show=home

Naam

duurzaamheid,46,events,46,faq,3,fiscaal,15,hr,11,in de kijker,389,innovatie,58,marketing,7,nieuws,546,nieuwsbrief,2,regelgeving,16,sales,3,
ltr
item
Verhurend Nederland - Blog: Voorzitter Verhurend Nederland blikt terug op bewogen jaar
Voorzitter Verhurend Nederland blikt terug op bewogen jaar
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEBSkTigf-RfVmD-Syn_IZWibVuSeAO0pjrvAOGW9EwP2_VsZytT_OxC9-PGnyJQjW8DX7Q4Klqvv7ySOGgDVY7P98uOOD8TrS-aq-HHWbYiSV4uigoGXA0NyciTwZZoiVz-UUPkA6JjHkmkVTD7PsDqGQORNs5MQONgpkP_krh6_RtPSK5PMpvHpH/w416-h640/Daniel%20klein.jpeg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEBSkTigf-RfVmD-Syn_IZWibVuSeAO0pjrvAOGW9EwP2_VsZytT_OxC9-PGnyJQjW8DX7Q4Klqvv7ySOGgDVY7P98uOOD8TrS-aq-HHWbYiSV4uigoGXA0NyciTwZZoiVz-UUPkA6JjHkmkVTD7PsDqGQORNs5MQONgpkP_krh6_RtPSK5PMpvHpH/s72-w416-c-h640/Daniel%20klein.jpeg
Verhurend Nederland - Blog
https://blog.verhurendnederland.nl/2022/12/voorzitter-verhurend-nederland-blikt.html
https://blog.verhurendnederland.nl/
https://blog.verhurendnederland.nl/
https://blog.verhurendnederland.nl/2022/12/voorzitter-verhurend-nederland-blikt.html
true
3701150923967836781
UTF-8
Alle posts geladen Geen posts gevonden TOON ALLE Ontdek meer Beantwoorden Cancel antwoord Delete door Home PAGINA'S POSTS Bekijk alles VOOR U AANBEVOLEN Rubriek Archief ZOEKEN ALLE POSTS Geen zoekresultaten Terug Home Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zon Maa Din Woe Don Vrij Zat Januari Februari Maart April Mei Juni Juli Augustus September Oktober November December Jan Feb Maa Apr Mei Jun Jul Aug Sep Okt Nov Dec zojuist 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Volgers Volgen THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content